Květen 2013

Shrnutí.

31. května 2013 v 22:40 Diary Of Ell
Dlouho jsem sem nic nepsala, ne, že bych neměla čas, právě naopak, mám ho tolik, že skoro ani nevím, co s ním. To proto, že už kašlu na školu, když jsem se na gympl dostala, takže po prázdninách mi asi hrábne. Je to spíš tím, že jsem tak moc líná, že to snad ani není možný, nemusím tady psát něco o věcech, které se týden válí v mém opravdu prťavém pokojíku, o které neustále zakopávám, a tak dále. Prostě jsem líná jak prase. A něco se mi děje s blogem. Asi před týdnem jsem psala fakt dost dloouhý článek, tedy z hlediska mého měřítka, a ten zatracenej článek se neuložil!!! A proto, že jsem, jak už jsem řekla, líná, jsem to nenapsala znovu. No, a ted k tomu, co se dělo posledních pár dní. Se školou jsem jela na exkurzi do Terezína. Fakt divný pocit, procházet se jen tak v prostorách, kde přede mnou tak nepopsatelné množství lidí trpělo. Zjistila jsem, že se bojím oranžováho světla. Šli jsme nějakou poměrně prostornou chodbou, kde svítilo jakési oranžové světlo, a já si uvědomila, že jsem v Terezíně, v nějaké divné chodbě a že to oranžové světlo je fakt psychoidní. Tak jsem rychlě vyběhla pryč a dovnitř už mě nedostali. To bylo v úterý, dnes je pátek a já si skoro vůbec nepamatuji, co se dělo ve středu a ve čtvrtek, asi nic moc. A co se bude dít dál? Jedeme se školou na vodu, omg, už vidím, jak to bude dopadat, já a Ilona, pokud se neutopíme, tak se navzájem zabijeme, přesto se tam těším, a hlavně přes to pitomé počasí. PROSÍM, AŤ UŽ JE HEZKY!!!

Sweet Dreams...

26. května 2013 v 19:15
Ten počítač už zase zlobí,.."Tatííí, mohl by ses na to, prosím, podívat?" Táta vešel do pokoje, na YT mi hráli Slipknot, asi bych to měla vypnout, aby si o mně nemyslel, že jsem psycho... Starý sklep, kotelna nebo co. V malém výklenku seděly tři osoby, asi muži. Měli masky, černé, kolem očí něco červeného a měli německé helmy z Druhé světové. Ten výklenek byl za takovým mřížovaným plotem a oni se tam sotva vešli, jen tam seděli, nevím, jestli něco říkali, možná ano. Vůbec nevím, co tam dělali a také vůbec nevím, co ve vedlejší místnosti dělala Ilona, moje nejlepší kamarádka, a také já. A už vůbec nevím, proč seděla na židli a v ruce držela tnt, či jak se tomu říká. Bylo zapálené a já si sedla k ní na židli. Chvíli jsme mlčely, ten drát byl celkem dlouhý. "Můžu ti dát pusu na tvář? Narozloučenou" Povídám "Ne, někdy jindy" Odvětila mi Ilona. A poslední moje myšlenka, než jsem zavřela oči a ucítila ten tlak a ticho? Konečně se dozvím, co se lidem honí hlavou během umírání.


A abych vás, milí čtenáři, uvedla do obrazu, povím vám, kde jsem k těm kecům prišla. Nuže, dnes se mi to zdálo. A musím uznat, že takový divný pocit jsem ještě nemela!

Den Debil.

17. května 2013 v 21:30 Diary Of Ell
Opravdu, den debil, jinak to říct nejde! Ne že bych už od rána věděla, že to dnes bude vše na nic, právě naopak, vzbudila jsem se celkem v pohodě a po celé vyučování to bylo také docela ok, ale poté jsme jeli do školky na vystoupení mého bratra, celkem jsem se tam těšila, zajímalo mě, jak brácha dopadne. Bylo to hrozné,ne, nemyslím bratra, myslím spíš tu atmosféru, byli tam pořád ti samí učitelé, na které nemám dobré vzpomínky, myslím, že právě díky nim jsem tím, čím jsem, a nic dobrého to asi není. Přesněji řečeno, celkem mě snížili sebevědomí. K tomu ještě ty mamiky a tatínkové jejich malých prcků, nevím proč, ale všichni na mě působili strašně nafoukaně. Ale jako fakt HODNĚ! Tím končím povídání o bratrově vystoupění a zároveň začínám další pitomé momenty dnešního dne. Na hádky se sestrou jsem celkem zvyklá, vždy se spolu třeba hodinku nebavíme, a pak je to vše zase v pohodě. Dnes jsme se ale pohádaly fakt hodně, nebudu psát proč, stejně to nikoho nezajímá, každopádně, je to už asi tak pět hodin a my se spolu pořád nebavíme, což je na nás hodně. A já osobně si myslím, že to vydržíme celý víkdend, ne, že by mi to vadilo, alespoň bude klid. Dále jsem zjistila, že mě nikdo nemá rád, i jedna dosti blízká kamarádka se na mě vykašlala. A aby toho nebylo málo, ještě se mi ztratily peníze a mám nepořádek v pokoji. "BOŽÍÍÍ DEN" :)

Užijte si zbytek večera lépe než já :)

Kdo chce ovládat čas?

12. května 2013 v 15:12
Čaš plyne pořád stejně, to je jasné, ale všichni určitě známe ty chvíle, kdy se čas vleče velmi pomalu a kdy naopak letí jako splašený. Škoda jen, že se ten čas vleče, když děláte něco, co vás nebaví, co nemáte rádi. A když něco děláte rádi a baví vás to, tak se vám zdá, že plyne stále rychleji. Škoda, že se čas nedá ovládat, zrychlovat, zpomalovat, vracet a posunovat dopředu. Na jednu stranu škoda a na druhou stranu by to bylo vlastně pěkně na nic, vždyť je v podstatě pravda, že, co by to bylo za život bez různých starostí a strastí, co by to bylo za život, kdyby vše bylo super a nic nás neštvalo. Vždyť bychom si těch hezkých momentů nevážili, tak, jako když se předtím vše totálně *ehm*. Jen je pak trošku smůla, když ty hezké momenty nějak chybí, to už je pak k pláči(v mém připadě spíše k smíchu, nevím, proč, ale vždy se těm mým trapasům a "pádům" musím smát, nic jiného s tím totiž dělat nemůžu).

Pořádná dávka energie!

12. května 2013 v 14:27 Music
Nemusím zmiňovat, že mám fakt blbou náladu a proč. Takže rovnou k věci. K dnešku opravdu něco tvrdšího, protože jinak bych se také mohla zbláznit žalem a nenávistí vůči sobě.

Poníci, poníci. Aneb... je mi fakt 15?

12. května 2013 v 14:18

Něco málo k novému vzhledu, pokud se na něj někdo díval, určitě si řekl "omg" nebo něco takového, mně to, že tento vzhled je tak trochu dětinský došlo asi tak v moment, kdy jsem to dodělala. To je jedno, důvodem, proč to tady mám, je několik videek od jednoho super Youtubera, hodím sem ta videa a podívejte se, pokud budete mít zájem. Každopádně, jsou to fakt vydařené parodie! Nálada ještě nepřešla, ale metal(to je tak legrační, my little ponny na blogu a metal v reprácích :D) ten mě z té blbé nálady dostane. Nevím, proč jsem se po dlouhé době dokopala ke psaní sem, možná proto, že mi někdo okomentoval článek, což mě fakt potešilo, protože jsem si myslela, že to tady píšu jen pro sebe, tak tedy děkuji. A možná taky proto, že ten včerejšek byl fakt KATASTROFÁLNÍ a zkrátka a dobře, potřebuji se vykecat a v lepším připadě na to nemyslet vůbec. A prosím, omluvte to, co tady píši, možná to nedává ani smysl, ale já když sednu ke klávesnici a snažím se napsat nějaký smysluplný článek, tak to, co jsem chtěla napsat, ze mě najednou nechce jít ven. Doufám, že to chápete, já moc ne, možná jsem divná.


A zde je to super video, opravdu doporučiji lidem, kteří mají smysl pro humor! Pokud se vám líbí jsou tam ještě další 4 díly.

No, super.

12. května 2013 v 8:15 Diary Of Ell
Dnes mi konečně došlo, jak je moje věková kategorie v podstatě úbohá, netvrdím, že všichni, ale já a moje kámoška určitě ano. A proč vůbec? Já nechápu, jak je možné, že člověk v patnácti letech jde prostě někam "pařit", od včerejška to nechápu. Je mi ze mě špatně, nechápu, proč se všichni lidé nebaví střížliví. To, že jsem stydlivá je mi teď už úplně jedno, protože alkohol sice pomůže, ale co z toho? Totální okno nebo pomalinku se vybavující trapné momenty, plus samozřejmě bolest hlavy? Neříkám, že vždy, ale někdy to prostě nabere takového debilního směru... Fakt, asi jsem na sobě začala nenávidět něco úplně jiného-To, jak jsem ubohá, a pomalinku začala mít ráda své blbé vlastnosti. Zkrátka a dobře, ... To bude super neděle! :)