Červenec 2013

Kéž by byly sny odrazem skutečnosti.

29. července 2013 v 21:21
Na začátek bych zřejmě měla položit jednu takovou zásadní otázku, která mě v této situaci celkem dost zřírá. Ta otázka by zřejmě zněla "Proč všechny sny o mé lásce, která na mě už skoro rok totálně kašle, jsou tak zatraceně skutečné?!" A vypadá to, že touto otázkou se budu zaobírat po zbytek článku. (Možná si položím ještě jednu, a ta mě také celkem štve. Proč se mi ty sny zdají vždy, když už na něj moc nemyslím? Ale pak si uvědomím, že to prostě nejde, že mi chybí.) Abych popsala těch několik snů před tím, a neseděla u toho celý večer, napíši dej jen ztručně, zkrátka a dobře, pokaždé se někde, za nějakých okolností, normálních, nebo naprosto divných, potkáme a prohodíme pár slov. JEN SE POTKÁME, SAKRA! Přesto bych si tak moc přála, aby tomu tak fakt bylo. A co k tomu dnešnímu snu? Předešlý den u nás byla pouť, a já procházela jednou tou cestou, která vedla k té pouti a on, spolu s nějakým kamarádem, šel vedle mě. Podal mi ruku, jako bychom se neznali, a bylo mi tak krásně! A ještě víc mě dostala ta reálnost toho snu, nikdy jsem si nijak moc nevšímala mé pihy na ruce, skoro vůbec, ale ten sen to tak totálně vystíhl! Ano, já vím, že totálně nevím, proč to sem píši, ale potřebuji se nějak vykecat, a nikoho jiného, než mého blogu a občasných návšťevníků není.

Tolik pocitů v jedné písničce.

26. července 2013 v 14:12
My Chemical Romance - The Light Behind Your Eyes.

Ne, nejedná se o žádný vztah s klukem, jak to mívá většina devčat. Jde prostě pocity, vždy, když slyším začátek této písničky, vybaví se mi den, kdy jsem ji slyšela poprvé, skoro jsem brečela, ani nevím, proč. Zároveň si také vybavím sobotu, kdy to vše skončilo.


Ask.fm - Pro ty, co se nudí.

25. července 2013 v 23:29
Tak už je to tady! Ask.fm sebou stáhl i mě?! Ne, ani v nejmenším. Otázky budou sice směřované na mě, nebo na můj blog, ale nevíte, kdo jsem. Ani nehodlám zveřejňovat to na mém Facebooku. Nuže, ptejte se, prosím. :) http://ask.fm/TheWorldIsUglyBlog

Genius...

25. července 2013 v 23:18 My opinions
Projížděla jsem si Přiznání holek a narazila jsem na jeden příspěvěk, vlastně ani nejde o to, co v něm bylo psáno (každopádně to nebylo nic úchylného nebo vulgárního), ale spíše o ty komentáře. Jeden evidentně "inteligentní" člověk (když soudí on, aniž by dotyčného znal, já budu také) do komentářů napsal "ty jsi p*ča". A to byl zřejmě ten moment, kdy jsem si uvědomila, že někteří jedinci jsou fakt totálně vypatlaní, já vážně nevím, proč to napsal. Snad JEN pro to, že doufal v to, že jeho komentář ostatní pobaví a on si tím získá "lajky". Mně ten komentář fakt nepobavil. Ubohé, takhle soudit lidi. To samé v příspěvku stejné sránky, teď však o astrálním cestováním. Předpokládám, že jste ty komentáře určitě četli, ale pokud ne, lidé tam psali něco v tom smyslu, že je fetka atd. Když jste v něčem neznalí, nehrajte si na chytré, akorát se ztrapníte.


A Day To Remember ♥

25. července 2013 v 10:59 Music
Dnešek začíná celkem pěkně, snad už jen proto, že jsem do něj vkročila s tak skvělou hudbou! :)Nečíst, je to blbost!

25. července 2013 v 0:46
Lenost je taková mrcha, všechny moje plány troskotají právě na ní. I takové prkotiny, jako je uklizení pokoje, nebo cokoliv jiného. A právě tento problém momentálně řeším, tedy, ne, že bych ho neřešila téměř pořád, ale dnes se tento problém podstatně zvětšil. No, ten bordel je opravdu neuvěřitelný. Mám takový malý pokojíček, takže nepořádek se tady udržuje celkem skvěle. Asi by bylo zbytečné psát, co všechno se mi tady válí. Stačí vědět, že se nemám jak dostat k posteli, to bude možná důvodem, proč tady ještě sedím. Už vidím, jak budu muset zítra brzy vstát, protože prostě proto(Jinak si mamčiny důvody vysvětlit nedokáži). Hlavou se mi honí tolik myšlenek, ale já nejsem vůbec schopná je nějak pochytat a rázně srovnat do nějakého rozumného textu, takže takdy píši naprosté hlouposti. Za dvařmi leží pes, je ospalá, a vždy, když je ospalá má strašně červené bělmo, či co to je, takže když se na mě zespoda dívá, vypadá to strašně divně. Teď mě tak napadlo, že vlastně 14. jedeme do Chorvatska, vlastně se mi tam vůbec nechce. Asi bych si tady měla vážně uklidit. Začínám být agresivní z té uklidňující hudby, která mi tady hraje už od té doby, co jsem zapla počitač, což je tak od devíti hodin ráno. Zítra jdu někam s kámoškou, nejradši bych si na sebe vtala kalhoty, ale to bych se asi upekla.

Ela kreslila.

24. července 2013 v 23:15

Z druhé strany referát na Röntgena, v dějepise jsem se zkrátka a dobře občas nudila.


Prosím o nějaké skvělé nápady :)

24. července 2013 v 20:32 Inspired By The Song Lyrics
Nápad to byl dobrý, ale kde brát ty správné texty? Proto Vás, vážení, prosím, aby jste sem napsali nějaké návrhy.
Připomínám, že se jedná o to, že z vybraného textu nějaké písničky vznikne příběh, nebo názor. :) Předem moc děkuji. :)

Kde jinde než tady, být sám sebou?

24. července 2013 v 20:17
Svět se zbláznil. Já nejsem jedním z těch bláznů. Přesto mám však občas pocit, že mě lidé, za to, jaká jsem, za moje názory, odsuzují, především ti, co mě příliš neznají. Tady mohu být kým chci, a já tedy budu sama sebou.

Knihy a dnešní doba.

24. července 2013 v 19:09 My opinions
Lidé, s kterými se bavím, jsou většinou ve stejné věkové kategorii, tedy 15 let, proto se zaměřím právě na ně. Mně osobně čtení a třeba i blogování velmi baví. Ale takovýchto lidí, podotýkám, co já znám, je jen malé procento. Téměř nikdo z mých přátel se o knihy a čtení vůbec nezajímá(ani pokud jde o povinnou četbu, obvykle to opíší od těch, co alespoň o tu povinnou četbu zájem mají). Kdybych přišla mezí své přátele, kterým je, jak už jsem řekla, tak, jako mně, nebo jsou o pár let starší, či mladší, s novým Iphonem v jedné ruce a skvělou knihou, už jen z hlediska estetického, v druhé, vsadila bych se, že ani jeden jediný z nich, by si té knihy nevšiml, což je podle mě celkem dost smutné.

Elektronická podoba knihy. Abych byla upřímná, tak vůbec nechápu ty, kteří upřednostňují právě toho před normální knihou. Myslím, že to bylo tak dvakrát, co jsem se pokoušela něco si takto přečíst, ale opravdu to nebylo ono. Ta klasická papírová kniha je prostě nenahraditelná!