Mé oblíbené skupiny a umělci.

9. července 2013 v 22:24
Dobrej večír.
Napadlo mě nějak dát dohromady moje nej skupiny, protože se mi nechce uklízet, tak raději jdu psát.

Takže, první místo má jasně My Chemical Romance, to proto, že je to zkrátka a dobře srdcová skupina. Není žádné jiné, která by mě dostala ze spousty depresí a špatných nálad. Je to sice jen rok, co jsem ji začala poslouchat, ale strašně mi přirostla k srdci, nejen texty, ale i jejími členy. Proto jsem jejich rozpad celkem dost prožívala. Stále doufám, že přijde den, kdy se na jejich oficiálních stránkách objeví další článek.

První song, co jsem od této kapely slyšela: Myslím, že Helena.
Vybrat nejoblíbenejší song od této skupiny fakt ani zkoušet nebudu, protože vím, že by to bylo bezvýsledné. Všechny jsou totiž skvělé.
Momentálně se na druhém místě nachází kapela Slipknot, k té vlastně ani nemám žádný citový vztak, jako k My Chem, ale ta jejich hudba je prostě boží!

Prvním songem, co jsem od této kapely slyšela byla skladba Psychosocial, tou jsem si mě tato kapela fakt získala.
A skladba Psychosocial je zároveň také mojí nejoblíbenější od této skupiny.Dále to je Marilyn Manson. Dokonalá hudba. Ta jeho kontroverznost mě fascinuje. Působí na mě tak skvělým dojmem, prostě božíí!

První sonng, který jsem od něj slyšela? Sweet dreams.
A ten nejoblíbenější? If I was your Vampire!Jako čtvrtá skupina následuje Rise Against, což je zároveň moje první skupina, hrající normální druh hudby. Dříve jsem totiž poslouchala něco úpně jiného. A co mě k tomu přimělo? Můj tehdejší přítel, teď už bohužel ex-přitel, který poslouchal takovýto žánr a já prostě nechtěla být v jeho očích za holčinu, co poslouchá one direction.

Prvním songem, co jsem od této kapely slyšela byl Prayer of the Refugee, který mi tenkrát poslal on.
Je zároveň tím nejoblíbenějším.


Skupin, které mám ráda je pochopitelně hodně, ale tyhle byly ty top. Já děkuji těm, co si tento článek, byť jen maliko prohlédli. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama