Leden 2017

gtftgzrt

27. ledna 2017 v 18:34
Vypila jsem to, co jsem včera dobrosrdečně dotáhla do pokoje, abys nežíznil. V nezměrný neschopnosti hnout se z místa jala jsem se svými tichými hlásky burácet do klávesnice; chvílemi hlasitějc tesknit a smýkat s sebou v tělesným i duševním blahodárným stavu, co nedá člověku nic, jen vteřiny čehosi roztodivnýho, plnýho výčitek a znechucení.

A není nonsens jako nonsens.

A není léto jako zima.

A není dnešek jako včerejšek.

Jsou to jen tupý výkřiky do tmy, co s danou tématikou a lehkým podtonem stupidity pozbývaj ladnosti blití slov sem a kamkoliv jinam. Ale je mi z nich smutno. Smutno tak, že kdykoliv na tebe pomyslím, kdykoliv tě vidím, sotvakdy se tetelím láskou, jako tenkrát kdysidávno - ty můj drahý, nejmilovanější osude skrytej v lidský bytosti. Teď už mě jen zlověstně sžírá paranoia a jakási prázdnota nezměrnejch rozměrů a takřka nedefinovatelná.

Miluju. Miluju až moc.

Miluju tak moc, že jsem snad přestala milovat tak, jak jsem onehdá milovala, a jala se milovat tak hloupě jak jsem mejvala vždycky ve zvyku. Ale už jsem si odvykla, kurva, já už přece nechci skuhrat, tesknit, jak sama a bez lásky jsem, když je všude vůkol mě - a to má debilní bytost odjakživa chce, ba dokonce po tom zkurveně lační tak, že sotva dělá něco dalšího. Jen parazití na citech a bylo by jí blaze, kdyby nebyla tak rozervaná.

xx

3. ledna 2017 v 23:25
Se mi odporně smrskávaj pracky, asi tíhnu k smrti jakoustakous chorobou.

A v pokoji se už sotva dá dejchat. Dusno mísí se s teskem a je tady na přidušení. Možná už přidušená jsem, neb prsty sžíraný morem ladně se smrskávaj vteřinu za vteřinou, kroutěj se v mým zorným poli a křečovitě hyzděj mý pahýlky. Na koncích se ještě, aby toho nebylo málo, drze drolej a chvástaj se vším tím odrazem mý zanedbanosti - jak tělesný, tak duševní, jo, všecko jde ten pahejl v pahejlu.

Polknu-li, statisíce uřvanejch hlásků rozezvučí se mi v hlavě. Jen na chviličku. Ale fakt řvou - kurvaže řvou! K čemu jim to však je. Já taky kurvaže furt řvu a stejně se drolím a smrskávám.